Posuvná vrata nejen pro Vaše potřeby...

POSUVNÁ VRATA

POSUVNÉ OTEVÍRÁNÍ

work1

Ocelová posuvná vrata EW-1
s jednoduchou stěnou, i s dvířky

 

Ocelová posuvná vrata "EW-1" s jednoduchou stěnou.

Jednokřídlová vrata s otvíráním doleva nebo doprava. V jedno nebo dvoukřídlovém provedení. Křídlo vrat z dutých profilů, tloušťka 50 mm, čtyřstranné.

Výplň křídla ocelový plech, tloušťka 0,63 mm, vroubkované vedení křídla/vstupu a dešťový plech pozinkovaný a natřen základní barvou, práškový postřik RAL 9016 (šedobílá) Zavěšení vrat se skládá z trubkové kolejnice s dvoupárovým hnacím ústrojím.

Rozměry až 4000 mm x 2500 mm.)

 

work2

Ocelová posuvná vrata EW-RP 1 s jednoduchou stěnou, i s dvířky

 

Ocelová posuvná vrata "EW-RP 1" s jednoduchou stěnou.

Jednokřídlová vrata s otvíráním doleva nebo doprava. V jedno nebo dvoukřídlovém provedení. Křídlo vrat z trubkových profilů RP 1087, tloušťka 40 mm, čtyřstranné.

Výplň křídla ocelový plech, tloušťka 0,63 mm, vroubkované. Křídlo vrat/těsnění pozinkované a natřeno základní barvou, práškový postřik RAL 9002 (šedobílá).

Zavěšení vrat se skládá z trubkové kolejnice s dvoupárovým hnacím ústrojím.

 

Rozměry až 4000 mm x 4500 mm.


work2

Posuvná vrata DW 40 E s dvojitou stěnou, i s dvířky a prosklením

 

DW 40 E ocelová posuvná vrata, v jedno nebo dvoukřídlovém provedení, s dvojitou stěnou vyplněnou polyuretanem (bez freonů).

Křídlo vrat tloušťka 40 mm (konstrukce částí). S třístranným těsněním vrat, pozinkované. Zavěšení vrat se skládá z trubkové kolejnice s dvoupárovým hnacím ústrojím.

K dodání také s pohonem, prosklením a dvířky. Povrch křídla pozinkovaná a natřena základní barvou RAL 9002.

 

Rozměry až 5000 mm x 5000 mm.


work3

Posuvná vrata  DW 62-ME, s dvojitou stěnou

DW 62-1-ME ocelová posuvná vrata, s dvojitou stěnou.

Vyplněné polyuretanem (PUR) (bez freonů). V jedno nebo dvoukřídlovém provedení. Křídlo vrat pozinkované, tloušťka 62 mm (konstrukce částí). S třístranným těsněním vrat, pozinkované.

Zavěšení vrat se skládá z trubkové kolejnice s dvoupárovým hnacím ústrojím. K dodání také s pohonem, prosklením a dvířky.

 

Rozměry až 8500 mm x 6000 mm.