Sekcní garážová vrata nejen pro Vaše osobní ale i firemní potřeby...

GARÁŽOVÁ VRATA...

VÝKLOPNÉ OTEVÍRÁNÍ

work1

CarTeck výklopná vrata DL

Také s pohonem vrat a dálkovým ovládáním drážka, kazeta a dřevěná výplň. Výklopná garážová vrata připravená k zamontování DL. Jednokřídlová část. Způsob otevírání: Za otvorem. Křídlo vrat z pozinkovaných dutých profilů, tloušťka 50 mm, 4-stranné.

Výplň dveřního křídla ocelový plech tloušťka 0,63 mm, vroubkovaný, pozinkovaný. Základní nátěr, práškový postřik RAL 9016 (barva dopravní bílá) nebo RAL 8014 (hnědá sépie). Vodorovné kolejnice.

Postranní ramena páky s vyrovnávacím pružením. Speciální zámek s cylindrickou vložkou a sada křížového úchytu z umělé hmoty, černá pro postranní západkové blokování. Rohová zárubeň tloušťka 53 mm, pozinkována, 3-stranná. Rozměry cejchovaná míra až

3000 mm x 2750 mm.

 

work2

CarTeck výklopná vrata DF pro dvougaráže

Také s integrovanými dvířky a pohonem s dálkovým ovládáním. Vroubek, skříňka a dřevěná výplň.

Výklopná garážová vrata DF. Jednokřídlová část. Způsob otvírání: Za otvorem. Křídlo vrat z pozinkovaných dutých profilů, tloušťka 75 mm, 4-stranné.

Výplň dveřního křídla ocelový plech tloušťka 0,63 mm, vroubkovaný, pozinkovaný. Základní nátěr, práškový postřik RAL 9016 (barva dopravní bílá) nebo RAL 8014 (hnědá sépie).

Vodorovné kolejnice. Postranní ramena páky s dvojitým pružením. Speciální zámek s cylindrickou vložkou a sada křížových úchytů z umělé hmoty, černá pro spodní západkové blokování. Rohová zárubeň tloušťka 3 mm, pozinkována, 3-stranná. Rozměry cejchovaná míra až

3750 mm x 2750 mm

příp. 5000 mm x 2250 mm.


work2

CarTeck garážová vrata EW-1 z oceli/hliníku, jednoduchý plášť

použitelná vpravo / vlevo a uvnitř / vně Garážová vrata s jednoduchým pláštěm příp.2. dvoukřídlovými částmi použitelnými vpravo/vlevo.

Způsob otevárání vně. Dveřní křídlo z dutých pozinkovaných profilů, tloušťka 50 mm, 4-stranně, s přitaženým výstupkem k plnění. Dveřní křídlo drážkováno s náplní ocelový plech a zárubeň pozinkovaná a natřena základní barvou, s práškovým nástřikem RAL 9016 (dopravní bílá) nebo RAL 8014 (hnědá sépie).

Z-záruben, 4-stranná. Zapuštěný zámek s výměnou PZ-připraven. Sada klik z umělé hmoty černá. 2 dvoudílné speciální závěsy. Rozměry cejchovaná míra až

1250 mm x 2375 mm.


work3

CarTeck garážová vrata EW-2 z oceli/hliníku, jednostěnné

použitelná vpravo / vlevo a uvnitř / vně

Garážová vrata s jednoduchým pláštěm EW-2. Dvoukřídlová část použitelná vpravo/ vlevo. Způsob otevírání vně.

Dveřní křídlo z dutých pozinkovaných profilů, tloušťka 50 mm, 4-stranně, s přitaženým výstupkem k plnění. Dveřní křídlo drážkováno s náplní ocelový plech a záruben pozinkovaná a natřena základní barvou, s práškovým nástřikem RAL 9016 (dopravní bílá) nebo RAL 8014 (hnědá sépie).

Z-zárubeň, 4-stranná.

Zapuštěný zámek s výměnou PZ-připraven.

Sada klik z umělé hmoty černá. 2 dvoudílné speciální závěsy.

Rozměry cejchovaná míra až 2500 mm x 2250 mm.


work3

CarTeck garážová vrata RP-1, jednostěnná

Použitelné vpravo / vlevo a uvnitř / vně

Ocelové jednostěnné dveře RP-1.

Jednokřídlová část způsob otevírání vně DIN vlevo nebo DIN vpravo. Dveřní křídlo z profilů RP pozinkováno. tloušťka 40 mm, 4-stranné, výplň dveřního křídla ocelový plech vroubkovaný, pozinkovaný.

Rohová zárubeň 3-stranná, natřená základní barvou s práškový postřikem RAL 9016 (barva dopravní bílá) nebo RAL 8014 (hnědá sépie).

Zapuštěný zámek PZ-připraven. Sada klik z umělé hmoty černá. Dvoudílné speciální závěsy. Rozměry cejchovaná míra až

1350 mm x 2500 mm.work3

CarTeck garážová vrata RP-2, jednostěnná

Použitelné vpravo / vlevo a uvnitř / vně

Ocelové jednostěnné dveře RP-2.

Dvoukřídlová část. Způsob otevírání vně. Pohyblivé křídlo DIN vlevo nebo DIN vpravo. Dveřní křídlo z RP-profilů, tloušťka 40 mm, 4-stranné. Výplň dveřního křídla ocelový plech vroubkovaný, pozinkovaný.

Rohová zárubeň 3-stranná, natřeno základní barvou s práškový postřikem RAL 9016 (barva dopravní bílá) nebo RAL 8014 (hnědá sépie). Pohyblivé křídlo se zapuštěným zámkem PZ-připraven.

Sada klik z umělé hmoty černá. Pevné křídlo s hnací pákou na protilehlé straně závěsu. Po dvoudílných speciálních závěsech.

Rozměry cejchovaná míra až 3000 mm x 3000 mm.