BEZPEČNOSTNÍ, PROTIPOŽÁRNÍ, PROTIKOUŘOVÁ a další......

SPECIALNÍ DVEŘE...

DVEŘE

work1

Staveništní dveře BT42-1

Staveništní dveře s dvojitou stěnou BT 42-1. Jednokřídlová dveřní část připravená k montáži na místě změnitelná s rychlým upevněním. Způsob otevírání podle DIN doleva nebo doprava, dveřní křídlo pozinkované, tloušťka 42 mm. 3-stranně drážkované.

Zárubeň pozinkovaná 3-stranně. Bezpečnostní zámek. PZ-připraven. Sada klik z umělé hmoty černá. 2 dvoudílné závěsy.

Rozměry cejchovaná míra 850 mm x 1900 mm pro vnitřní otvor zdi 830 mm x 1890 mm až 1130 mm x 2070 mm.

 

work2

Staveništní dveře BT42-1 "plus"

Staveništní dveře s dvojitou stěnou BT 42-1 "plus".

Dveřní křídlo s dvojitou stěnou, zárubeň zesílena vroubky, s ochranou hran. Nové - s dodatečným bezpečnostním úhelníkem a ocelovým vřetenem.


work2

Dveře pro vězeňské cely

Dveře pro vězeňské cely, vyhotovené podle stavebních směrnic zaručení policejní bezpečnosti spolkové země NRW (Severní Porýní-Vestfálsko). Dveřní křídlo s dvojitou stěnou. Dveřní křídlo pozinkováno a natřeno základní barvou RAL 9002 (šedobílá), tloušťka 64 mm, 4-stranně drážkované.

Rohová zárubeň pozinkovaná, tloušťka 3,0 mm, s třístranným těsněním a spodním úhlem dveřní špalety 50 x 30 x 5 mm, se zemnicím šroubem. Připraveny pro speciální zámek ze strany stavby uzavíratelný z jedné strany, s dveřním chráničem z ušlechtilé oceli v oblasti zámku s výřezem pro speciální zámek.

Dveřní kukátko s výklopným krycím plechen, zakrytou vodorovnou zásuvkou z ploché oceli s ovládacím úchytem, bezpečnostní řetízek se zařízením k zavěšení, které umožňuje otevření dveří na cca. 30 cm. 2 pojistné čepy. 3 třídílné speciální závěsy s kuličkovým ložiskem.

 

Rozměry cejchovaná míra až 1500 mm x 2500 mm.


work3

Dveře pro vězeňské cely T15

Dveře pro vězeňské cely T15, přezkoušné na 15 minutovou možnost odblokování při působení ohně podle směrnic spolkové země Sasko-Anhaltsko. Dveřní křídlo s dvojitou stěnou.

Dveřní křídlo pozinkováno a natřeno základní barvou RAL 9002 (šedobílá), tloušťka 64 mm, 4-stranně drážkované. Rohová zárubeň pozinkovaná, tloušťka 3,0 mm, s třístranným těsněním a spodním úhlem dveřní špalety 50 x 30 x 5 mm, se zemnicím šroubem. Připraveny pro speciální zámek ze strany stavby uzavíratelný z jedné strany, s dveřním chráničem z ušlechtilé oceli v oblasti zámku s výřezem pro speciální zámek.

Dveřní kukátko s výklopným krycím plechen, zakryté vodorovné zásuvky z ploché oceli s ovládacím úchytem, bezpečnostní řetízek se zařízením k zavěšení, které umožňuje otevření dveří na cca. 30 cm. 2 pojistné čepy. 3 třídílné speciální závěsy s kuličkovým ložiskem.

 

Rozměry cejchovaná míra až 1250 mm x 2250 mm.